Программа AU-PAIR

Престижно, легально, доступно!!!

Отзывы


Все просто замечательно

Доброго дня всім! Відразу прошу вибачення, що пишу Вам з таким запізненням! Мені б хотілося б сказити кілька слів про мою участь у програмі «Au-pair». Я дуже задоволена всім. І перш за все мені б хотілось виразити велику вдячність черкаському агентству, яке допомогло мені прийняти участь у цій програмі! Це перше українське агентство, яке «дійсно працює!!!». Це не просто слова! Спочатку я намагалася співпрацювати із інакшими агентствами, проте жодне з них в не вчиняло ніяких дій щодо пошуку родини чи надання будь-якої детальної інформації!!! На противагу всім, дане агентство просто супер, відразу ж після мого першого дзвінка мене взяли під «опіку» J. Швидко була запропонована кандидатура приймаючої родини, допомога у підготовці документів до виїзду, завжди надавалися відповіді на будь-які мої питання… И хочу звернути увагу на те, що навіть кошти за програму були сплачені мною після всіх вчинених дій, аж перед самим від’їздом… Тому я дійсно дуже вдячна Вам за вашу підтримку і допомогу!!!!! І ось зараз я знаходжусь вже в Брюсселі… І все просто чудово: родина, місто, нові знайомства, подорожі по всій Європі, швидке оволодіння французькою мовою та практика англійської мови!!!! Ця програма дозволяє розширити свій кругозір настільки, наскільки Вам би цього хотілось!!! А спілкування з дітьми це просто незабутні моменти! Їхнє бачення світу настільки вражає та надихає, що просто не можливо описати словами! Перед від’їздом в мене були дуже великі сумніви «Що зі мною буде цілий рік!!??!!» а тепер в мене лишилась безмежна вдячність за надану мені можливість і за відкриті горизонти переді мною. Я раджу всім, не залишатися на досягненому а йти вперед. І ця програма надасть Вам таку можливість з привили кою радістю! ))) Успіхів… Цілую, люблю, бувайте!!!

- Наталья, Бельгия 2011-2012

Моя история

Моя історія почалась декілька років тому. Закінчивши університет я, як і більшість випускників відкривали нову сторінку своєї історії, для когось – це кар’єра, для когось – створення сім’ї, для когось лише початок пошуку себе. Для мене - це віза в паспорті, квиток до Брюсселю, переліт і нова реальність.

Протягом року я встигла побувати у 4х країнах, відвідати найбільші міста Бенилюксу, познайомитись із мультикультурним населенням країн Європи, відчути себе не лише туристом, а й повноцінним жителем країни, змінити смаки та уподобання.

Приймаюча родина, дітки, допомогли швидко адаптуватися до нового середовища. Я вдячна їм за підтримку, довіру, веселі моменти, спільний побут та гостинність.

Бельгія- це країна в якій поєднується історія старої Європи та сучасність, це чудовий вибір для мандрівників, любителів шоколаду, музики та мистецтва.

- Виктория, Бельгия- Норвегия 2010-2013

Семья замечательная

Спасибо,что написали,а то здесь все времени нет,нужно адаптироваться,все новое,интересное.

Тренинги в НЙ очень понравились,было весело.

Семья у меня замечательная, девченки тоже. Мы сдружились уже.

Проблем никаких нет,помогают во всех вопросах,очень внимательные.

Вчера уже познакомилась с другими опэр,из Украины и Бразилии. Мы вчера выставку посещали вместе в Хьюстоне.

8 марта LAR пригласила нас на родео.

Я вышлю немного фото из НЙ.

Если вы зарегистрированы в контакте,найдите меня ,там очень много фото.

- Виктория, США 2011-2012


Полезные ссылки

Copyright © 2018, "Пять континентов". All Rights Reserved.